CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

20

mar
2017

Saskaroties ar izaicinājumu piedot

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Kad jūs pēdējo reizi esat piedevuši kādam, kurš pret jums izturējies slikti? Kad jūs pēdējo reizi esat gājuši pie kāda, lai lūgtu piedošanu? Šie jautājumi var būt izaicinoši, jo starp daudzām lietām, kuras mums jādara biznesa un profesionālajā vidē, piedot un lūgt, lai piedod, bieži vien ir visgrūtāk. Patiesībā tik grūti, ka cilvēki no tā izvairās pilnībā. Mēs turam ļaunu prātu un ārstējam sāpes tā vietā, lai mēģinātu atjaunot attiecības.

Vairāk...

13

mar
2017

Ietekme - vai piesārņojums?

Autors: Luiss Servino

Pirms dažām dienām es biju aizgājis uz krāsu veikalu, lai nopirktu krāsas bundžu, kas atbilstu iepriekš iegādātas krāsas paraugam. Pārdevējs paņēma baltas krāsas bundžu un sāka tajā pilināt citas krāsas, lai dabūtu man nepieciešamo toni. Vērojot šo procesu, sāku domāt par to, kā tas ar mums notiek ikdienā. Mēs visi tiekam apkārtējās vides ietekmēti vai piesārņoti, kļūstam labāki vai arī tiekam saindēti. Bet kā lai mēs nosakām, kura ietekme ir laba un kura slikta?

Vairāk...

6

mar
2017

Kad jūs esat vecākais klātesošais

Autors: Riks Boks

Neilgu laiku atpakaļ biznesa līderis Kevins pieminēja, ka konstatējis, ka sācis pierast pie fakta, ka bieži vien esot telpā vecākais. Tāpat, kā kādreiz lūkojies uz vecajiem, tagad kļuvis par vienu no tiem, un tagad citi raugās uz viņu, lūkojot pēc padoma. Šī realitāte, viņš piebilda, var būt gan glaimojoša, gan biedējoša.

Vairāk...

27

feb
2017

Godprātīgums rēķinus apmaksāt savlaicīgi

Autors: Džims Matiss

Pirms daudziem gadiem, kad mēs ar sievu darbojāmies foto biznesā, saņēmu vēstuli no augsta ranga darbinieka Eastman Kodak kompānijā. Sāku nedaudz uztraukties, ka Kodak varbūt grib pārtraukt sadarbību, jo mēs bijām ļoti maziņi, salīdzinot ar šo milzi. Neskatoties uz to, ka ik mēnesi iepirkām filmas un ķimikālijas par pāris tūkstošiem, tas tomēr bija nekas priekš Fortune 500 standartiem.

Vairāk...

20

feb
2017

Patiesa pazemība - kas tā ir un kas tā nav

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Vai varat iedomāties kādu personu, kura ir patiesi pazemīga? Vai arī kādu personu, kura ir vislielākajā mērā veiksmīga un tomēr pazemīga? Vai varat kādu šādu personu iedomāties? Vai pazemība un panākumi ir praktiski nesavienojami?

Vairāk...

13

feb
2017

Uzņēmējdarbības principi

Autors: Džims Lenglijs

Pirms dažiem gadiem man bija iespēja dalīties ar saviem biznesa mērķiem ar aptuveni 40 apdrošināšanas aģentiem, kad tiku godināts par 25 gadu darbu mūsu kompānijā. Es teicu dažus vārdus, kuri balstījās uz manu pieredzi - paskaidroju savus mērķus, kuriem sekoju - vienkāršus, bet tomēr dziļus: esi klātesošs, esi uzcītīgs, esi disciplinēts, esi neatlaidīgs, esi gatavs kalpot, esi pozitīvs un esi tuvu Dievam.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2017 mediatrix.lv

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2017 mediatrix.lv