CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

21

aug
2017

Kāda vērtība ir klientu servisam?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Nesen es biju viens no 500 cilvēkiem, kurus ietekmēja vietējās medicīnas iestādes lēmums slēgt lokālo aprūpes centru, kurš šo apvidu bija apkalpojis 15 gadus. Daudzi pacienti, kuri šo centru apmeklēja jau daudzus gadus, bija neapmierināti un vīlušies. Ja noteicošais ir peļņa, tad klienti un viņu intereses aprēķinos var viegli aizmirsties. Bet, ja neapmierinātie klienti nobalso ar saviem dolāriem un dodas pēc pakalpojumiem vai produktiem citur, uz peļņu balstītie lēmumi var novest postā.

Vairāk...

14

aug
2017

Spēks atzīt "Es nezinu"

Autors: Džims Matiss

Es biju biznesa seminārā, kurā lektore klausītājiem deva padomu: "Nekad nesakiet, es nezinu." Viņa teica, ka labāka atbilde būtu "Tas ir labs jautājums", vai arī "Ļaujiet man to priekš jums noskaidrot". Tas šķiet diezgan piemēroti, līdz saprotam, ka tas noliedz acīm redzamo - to, ka mēs patiesībā nezinām visu un ne uz visiem jautājumiem atrodamas piemērotas atbildes. Viens mans draugs kādreiz brīdināja par "zaķu takām", kurām sekojot novirzāmies, atbildot uz jautājumiem, uz kuriem atbildēt mums nemaz nevajadzētu.

Vairāk...

7

aug
2017

5 soļi uz panākumiem - Nehemijas modelis

Autors: Riks Boks

Bībele tā var kalpot par ļoti praktisku gidu veselajam saprātam visās dzīves jomās, tajā skaitā arī biznesam un profesionālajai darbībai. Kā vislabākie piemēri var tikt citētas Rakstu vietas no Vecās Derības Nehemijas grāmatas. Būdams ķēniņa Artakserksa uzticams padomdevējs, 5. gs. pirms Kristus viņš sapņoja par Jeruzālemes atjaunošanu. Tā bija pilnībā sagrauta jau 140 gadus. Nehemijas stāstā var izdalīt piecus galvenos soļus, kurus viņš spēra, lai atjaunotu pilsētu.

Vairāk...

31

jūl
2017

"Tagad jūs ieejat misijas laukā"

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Pirms vairākiem gadiem mans draugs Kens Džonsons nodibināja kalpošanu uzņēmējiem un augstākā līmeņa vadītājiem. Viens no mērķiem bija katram biedram saprast un apzināties, ka viņi ir misionāri - savos birojos, ražošanas uzņēmumos un pārdošanas vietās. Patiesībā Kens izprintēja nelielas zīmes, kuras iedeva katram Kristīgā tīkla dalībniekam. Uz zīmēm bija rakstīts: "Tagad jūs ieejat misijas laukā."

Vairāk...

24

jūl
2017

Nepieciešamība papildināt personīgās rezerves

Autors: Rūdolfs Dainis Šmits

Vārdam "rezerve" ir vairākas nozīmes un pielietojuma veidi. Tas, piemēram, var nozīmēt to niecīgo starpību, kad, ja kaut kas ir zem minimālā daudzuma, tad kaut kas nevar notikt vai arī turpmāk nav vēlams jeb iekārojams. Problēma rodas, ja rezervju trūkuma dēļ mēs nevaram segt zaudējumus vai arī sasniegt nepieciešamos limitus, kad mums pietrūkst nauda vai krājumi, lai izpildītu prasīto. Bez izveidota uzkrājuma jeb rezerves, rezultāts var būt stresa un sāpju pilns, un pat katastrofisks.

Vairāk...

17

jūl
2017

Ļaut darbiniekiem attīstīties

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Amerikāņu uzņēmējs un rakstnieks Makss De Prī sarakstījis vairākas domāšanu veicinošas grāmatas, kuru avots ir viņa pieredze un novērojumi darbā. Viens no apgalvojumiem, kurš man likās īpaši interesants, bija sekojošais: "Vadītāji ir parādā darbiniekiem telpu, šajā gadījumā ar telpu domājot brīvību. Brīvību kā iespēju lietot mūsu dāvanas. Mums vienam otram ir jādod telpa, lai spētu augt un būtu mēs paši."

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2017 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2017 CBMC Latvija