CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

11

dec
2017

Darbs - un sabats

Autors: Džims Matiss

Daudzi no mums cīnās ar laika trūkumu, lai paveiktu visu darbam nepieciešamo. Daži darba devēji sagaida, ka būsim sazvanāmi 24 stundas dienā. Pašnodarbinātajiem būt prom no darba dažas dienas vai pat dažas stundas ir vēl lielāks izaicinājums. Mēs apzināmies, ka mums viss jāpaveic nepieciešamajā laikā. Bet par kādu cenu?

Vairāk...

4

dec
2017

Dāvana - mācīties spējīgs gars

Autors: Riks Boks

Biznesa pasaule ir piegružota pilna ar neveiksmēm, kuras pieļāvuši vīrieši un sievietes, kam bija liels potenciāls - gan inteliģence, gan iemaņas, lai labi veiktu savu darbu, tomēr trūka viena svarīga īpašība - spēja mācīties. Kad kāds nevēlas mācīties, uzskatot, ka visu jau zina, vai rīkojas stūrgalvīgi un atsakās pieņemt tik vajadzīgās un labi domātās pamācības, var prognozēt, ka panākumu iespējamība ir ļoti neliela.

Vairāk...

27

nov
2017

Strādāt ar cilvēkiem grūtībās

Autors: Maiks Rīdings

Vairums no mums darbā pavada ilgāku laiku nekā jebkur citur. Tajā mums ir jāsaskaras ar cilvēkiem, lai paveiktu uzdevumus, atbalstītu kolēģus, apmierinātu klientus un dotu ieguldījumu organizācijas kopējo mērķu sasniegšanā. Tomēr ne ar visiem cilvēkiem ir viegli sastrādāties.

Vairāk...

20

nov
2017

Motivācija un pateicība

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Kā lai mēs atrodam motivāciju, kas nepieciešama ne tikai mērķu noteikšanai un to realizācijas uzsākšanai, bet arī saglabātos, saskaroties ar šķēršļiem, grūtībām un mazdūšību? Daudzi cilvēki spēj labi uzsākt, vienalga, vai uzsākot jaunu karjeru, biznesu vai uzņemoties jaunus pienākumus, atbildību. Bet salīdzinoši nedaudzi spēj noturēties un piepildīt savus sākotnējos mērķus. Kur lai mēs atrodam tik ļoti nepieciešamo motivāciju?

Vairāk...

13

nov
2017

Izaicinājums saprast, kad evakuēties

Autors: Džims Matiss

Pēc tam, kad viesuļvētra Hārvijs izdarīja triecienu pa zemu novietoto Hjūstonas reģionu Teksasā, man bija saruna ar draugu, kurš tur dzīvo. Viņš teica, ka viņš un viņa ģimene ir izkļuvuši cauri sausi, bet viņu māja tagad esot uz salas. Visapkārt esot 30 cm dziļš ūdens. Dzirdot par šādām nelaimēm, es domāju par to, kā es reaģētu un cik sagatavots līdzīgā situācijā būtu es un mana ģimene. Kurā brīdī pieņemt lēmumu palikt un gaidīt vai arī evakuēties un meklēt drošu patvērumu?

Vairāk...

6

nov
2017

Savaldi savas lūpas - un, iespējams, tiksi atalgots

Autors: Riks Boks

Ir sens amerikāņu teiciens: "Nesavaldītas lūpas nogremdē kuģus". Britiem ir līdzīgs: "Bezrūpīga runa maksā dzīvības". Abiem ir viena doma - piesargies runājot. Šos teicienus lietoja 2. Pasaules kara laikā, lai brīdinātu nediskutēt par kuģu pārvietošanās ceļiem un laikiem, lai informācija netīšām nenonāktu līdz spiegu ausīm. Tas ir neprāts, atklāt ienaidniekam savus plānus. Esot biznesa un profesionālajā vidē, mēs sevi neiztēlojamies kā esošus karā, bet principi saglabājas tie paši - bezrūpīgi, neapdomāti vārdi var radīt lielu postu.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2017 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2017 CBMC Latvija