CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

16

okt
2017

Kad strādājat, vai darāt to "bez vaska"

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Antīkajos laikos, ja māla trauki vai statujas tika sabojātas, tie tika salaboti ar vaska palīdzību. Tā kā vasks bija caurspīdīgs, tad tas viltīgi nomaskēja visas nepilnības. Vismaz tik ilgi, kamēr to neuzkarsēja un vasks neizkusa. Tad saplīsušās daļas atdalījās viena no otras, un māla izstrādājums saplīsa pilnībā. Tādēļ, kad cilvēki devās pirkt jaunu trauku vai statuju, viņi uzstāja, lai izstrādājums būtu bez vaska.

Vairāk...

9

okt
2017

Vīzija iespējām

Autors: Rūdolfs Dainis Šmits

Viena no dažām lietām, par ko dzīvē varam būt pārliecināti ir pārmaiņas - un pārmaiņas reprezentē nenoteiktību. Pārmaiņas var būt biedējošas, bet tās ir jaunais "status quo". Izmaiņas var atšķirties ar to lielumu un to iznākums var būt ļoti atšķirīgs. Būt spējīgiem mainīties un ātri adaptēties ir kļuvis svarīgi, gan lai dzīvotu, gan lai gūtu panākumus. Lai pārmaiņas būtu veiksmīgas, nepieciešama vīzija, informācija un sagatavošanās.

Vairāk...

2

okt
2017

Iejūtības neizmērojamā vērtība

Autors: Riks Boks

Teksasas lielākā slimnīca, ieguldot 165 miljonus dolāru, uzbūvēja jaunu, vismodernāk aprīkoto ārstniecības korpusu, bet darbinieki bija pārsteigti, atklājot, ka neskatoties uz milzīgajām investīcijām, klientu apmierinātība bija nomācoši zema - 1%. Slimnīcas vadītājs izdevumam Washington Post stāstīja, ka, lai atklātu lielās neapmierinātības iemeslus, tika veikts pētījums. Un saskaņā ar vadītāja vārdiem tā pamatā bija empātija.

Vairāk...

25

sep
2017

Izpildīt savu nolūku kā investoram

Autors: Ostins Priors

Vai jūs esat labs vai slikts investors? Uz šo jautājumu nevar atbildēt, ja nav izpratnes par investēšanas nolūku. Ja jūs zināt, ka investēšanas mērķis ir naudas pārvaldīšana tā, lai tā vairotos, bet investētāji to gadu pēc gada neredz, nav būtiski, cik labs cilvēks esat, jūs esat slikts investors. Grāmatā "Making Sense of God", mācītājs Tims Kellers raksta: "Visi spriedumi par to, cik kāds, vai kaut kas, ir labs vai slikts, pamatojas uz nolūka esamību..."

Vairāk...

18

sep
2017

Ticība atsevišķā nodalījumā?

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Nodalījumi var būt lietderīgi. Automašīnās mums ir "nodalījums cimdiem", pat, ja reti kurš to izmanto cimdu glabāšanai, visbiežāk tur ir kartes, gaismekļi, instrukcijas un daudzas citas lietas. Instrumentu un amatnieku kastēm arī ir atsevišķi nodalījumi, lai piekļuve būtu ērtāka. Bet garīgā ziņā, vai arī ticībai vajag atsevišķu nodalījumu, no kurienes to izņem tikai īpašos gadījumos?

Vairāk...

11

sep
2017

Lēmumu pieņemšana ar galvu - un ar sirdi

Autors: Džims Lenglijs

Tie no mums, kuri strādā biznesa pasaulē, zina, ka dzīvē jāpieņem viens lēmums pēc otra. Mainās tas, kā mēs pieņemam lēmumus, bet esmu ievērojis, ka vairums biznesa lēmumu tiek pieņemti bez ilgas domāšanas. Nelaimīgā kārtā sasteigti lēmumi var atstāt postošas sekas gan uz biznesu, gan ar to saistītajiem cilvēkiem.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2017 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2017 CBMC Latvija