CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Pirmdienas Manna

Jaunākās publikācijas

19

jūn
2017

Dievs nepiedāvā principus, kuriem nav pielietojuma

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Nesen man bija iespēja pavadīt laiku kopā ar Albertu, senu draugu, kurš daudzus gadus kalpoja kā CBMC vadītājs. Viņš uzstājās kā vieslektors seminārā un diskutēja par to, kā ir iemācījies bibliskos principus lietot savā uzņēmējdarbībā un arī personīgajā dzīvē. Viens no uzskatiem, kuru Albertam iemācīja pieredze ir: "Dievs nekad jums Savā Vārdā neatklās principu, kuru jūs nevarēsiet izmantot." Un piebilda: "Sekojot bibliskajiem principiem, jūs nekad nevarat kļūdīties."

Vairāk...

12

jūn
2017

Zināt, kā un kad rīkoties pareizi

Autors: Luiss Servino

Nesenā spēlfilma "Sully" ataino notikumus, kuri saistīti ar ASV aviokompānijas reisu Nr. 1549, kura laikā lidmašīna pēc sadursmes ar putniem, kas izraisīja abu dzinēju pilnīgu apstāšanos, bija spiesta veikt avārijas nosēšanos. Ir brīži, kad mums jāpieņem lēmumi, kuri neatbilst paredzētajam protokolam. Mums, iespējams, jāizlaiž kādi vispār pieņemti soļi, kā pierādījās filmā attiecībā uz drošu nolaišanos ar bojātu lidaparātu.

Vairāk...

5

jūn
2017

Biznesa konfliktu un strīdu risināšana

Autors: Riks Boks

Daudzus gadus man ir bijusi privilēģija - un izaicinājums - būt par mediatoru vairākos biznesa partneru strīdos. Vairumā gadījumu risinājuma meklējumi nav ne viegli, ne patīkami, bet ļoti nepieciešami. Strīdu cēlonis var būt ļoti dažāds, bet parasti tie aizsākas no kļūmēm komunikācijā. Viss var eskalēties līdz pat draudiem par tiesu darbiem. Partnerības, kas tikušas veidotas ar vislabākajiem nodomiem un vislielākajām cerībām, var tikt iznīcinātas viena notikuma dēļ - un bieži vien nevajadzīgi.

Vairāk...

29

mai
2017

Panākumi biznesā ir komandas sports

Autors: Roberts Dž. Tamasi

Lai atrastu paraugu panākumu gūšanai mūsdienu darba vidē, mums nav jālūkojas tālāk par cilvēku ķermeni. Slimības bieži vien ir sekas tam, ka kāda ķermeņa daļa nedarbojas adekvāti vai pat nedarbojas vispār. Iedomājieties visādi citādi veselīgu ķermeni, bet bez sirds vai smadzenēm, kuras regulē visa ķermeņa funkcionēšanu. Pat, ja visi citi orgāni ir pilnībā funkcionāli, dzīvība bez kāda no svarīgajiem orgāniem, ir neiespējama. Līdzīgi ir ar darba vidi, individuāli vai korporatīvi, tā ir daudzu cilvēku ieguldījuma, dažādu spēcīgo pušu, dāvanu un pieredzes līmeņu summa, kas apvienota kopīgas misijas realizēšanā.

Vairāk...

22

mai
2017

Darbs pēc aicinājuma (2)

Autors: Rūdolfs Dainis Šmits

Šogad kristietības vēsture atzīmē 500. gadadienu kopš Eiropā sākās Reformācija. Reformācija pārmainīja Baznīcu, iespaidoja Rietumu civilizācijas attīstību un tās mācības par aicinājumu. Šāds skatījums uz darbu atveseļoja tirgus vidi. Ir vērts apsvērt, kā Reformācija revolucionarizēja to, kā mēs varam attiekties pret darbu. Mārtiņš Luters, Bibliskās teoloģijas profesors un viens no Reformācijas līderiem, izaicināja pastāvošās reliģiskās autoritātes daudzos jautājumos, attiecībā uz ticību, profesionālo aicinājumu un darbu.

Vairāk...

15

mai
2017

Darbs pēc aicinājuma (1)

Autors: Rūdolfs Dainis Šmits

Atklāt savas spējas un talantu, kā arī realizēt savus profesionālos mērķus ir kritiski tam, lai gūtu personisko piepildījumu. Oss Giness (Os Guiness) savā grāmatā "Aicinājums" ("The Call") raksta, ka mums vienkārši ir jābūt tiem, kas mēs esam, un jākļūst par tiem, kas mēs esam saistībā ar Dieva žēlsirdīgo aicinājumu. Savas nodarbošanās aicinājuma atklāšana dara mūs brīvus "būt" un "kļūt" par to, kas mēs esam. Savas nodarbošanās aicinājuma sapratne pārveido mūsu darbu un dod plašumu, vīziju un mērķi mūsu kalpošanai.

Vairāk...

Lai pieteiktos nedēļas rakstam Pirmdienas Manna, aizpildiet pieteikuma formu lapas lejas daļā.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2017 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2017 CBMC Latvija