CBMCAktivitātesMateriāliPartneriKontakti

 

Reģistrēšanās noteikumi

Reģistrēšanās dalībai pasākumā

Lai piedalītos CBMC Latvija organizētā pasākumā, ir jāveic dalības reģistrācija līdz norādītajai reģistrēšanās beigu dienai un apmaksa (ja pasākumam ir noteikta dalības maksa).

Reģistrācijas dati tiek izmantoti pasākuma plānošanai, tādēļ ir svarīgi uzskaitīt visas papildus (pavadošās) personas, ja tādas ir.

Dalības maksa, rēķins

Ja pasākumam ir noteikta dalības maksa, tā ir uzrādīta pasākuma aprakstā. Reģistrējoties pasākumam, tiek piedāvāts veikt tūlītēju samaksu ar Latvijas komercbanku Interneta bankas starpniecību vai kredītkarti. Ja reģistrācijas formā nav izvēlēta opcija "Rēķins nav nepieciešams", tad kā papildus iespēja tiek piedāvāts veikt apmaksu vēlāk, no maksātāja bankas konta. Ja jūs izvēlaties maksāt vēlāk, ņemiet vērā, ka reģistrācija tiek apstiprināta pēc apmaksas saņemšanas rēķinā norādītajā bankas kontā.

Ja reģistrācijas formā nav izvēlēta opcija "Rēķins nav nepieciešams", tad pēc sekmīgas reģistrācijas ir iespējama rēķina lejupielāde, kā arī rēķina kopija tiek nosūtīta uz reģistrācijas formā norādīto E-pasta adresi.

Dalība pasākumā

Lai piedalītos pasākumā, lūdzam, ierasties pasākuma norises vietā vismaz 15 minūtes pirms pasākuma sākuma, lai reģistrētu savu klātbūtni un saņemtu izdales materiālus, ja tādi pasākumam ir paredzēti.

Reģistrēto personu skaita maiņa un dalības atsaukšana

Ja pēc pasākuma reģistrēšanās, bet līdz pasākuma reģistrēšanās beigu dienai jūs vēlaties mainīt reģistrēto personu skaitu vai atsaukt reģistrāciju, sazinieties ar CBMC Latvija personīgi, izmantojot E-pastu vai tālruni. Mēs atgriezīsim pārmaksāto nadas summu vai izsniegsim rēķinu trūkstošās summas apmaksai.

Papildus informācija

Ja jums ir nepieciešama papildus informācija, kā arī jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā saistībā ar reģistrāciju pasākumiem, lūdzam sazināties ar CBMC Latvija personīgi, izmantojot E-pastu vai tālruni.

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

 

 

 

 

© 2017 CBMC Latvija

 

Pieteikuma forma

 

 

Pieteikties

 

 

© 2017 CBMC Latvija